Dosłownie, czyli Muse: Can’t Take My Eyes Off Of You

 

Lubię piosenki, które odpowiadają moim myślom. Lubię, bo znajduję je niewyobrażalnie rzadko. Jedną już Wam taką podrzucałem. A od niedawna mam przyjemność cieszyć się kolejną. Nie tak całkiem nową, co prawda, ale za to naprawdę konkretną.

Znany zespół, Muse. Kochany, często słuchany, często występujący. Dający czadu tak samo skutecznie jak i wzruszający & uspokajający myśli. Sam przerabiam ich albumy już od jakiegoś czasu, gdzie spośród pełnych płyt stanowczo najbardziej się zakochałem w Resistance (elektronika i muzyka poważna na jednym krążku? A do tego epickie riffy? Chcieć!). A spośród ich piosenek jako wartości jednostkowych… No cóż. Zakochałem się w coverze.

Mówię o Can’t Take My Eyes Off Of You. Piosence tak starej, że ojeju. Ale w aranżacji takiej, że dopiero ojeju. A zresztą, co ja będę gadał. Zapuść filmik. Daj temu wykonaniu szansę, do refrenu. Przesłuchaj. Zakochasz się.

Pozdrawia Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies