Bohater bez peleryny

 

Nie trzeba umieć latać, by pomagać ludziom dookoła. Nie trzeba podgrzewać wzrokiem czajnika z herbatą, by być skarbem dla naszych przyjaciół. Nie trzeba wreszcie nosić majtek na spodnie i kretyńskich kap spinanych złotą sprzączką pod podbródkiem godnym Spartakusa. Nie.

Wystarczy po prostu pomagać. Dać swój szalik bezdomnemu; usiąść z bliskim i pogadać o problemach; wziąć to, co dostało się od życia na klatę i po prostu sobie poradzić. Traktuje o tym zimowa kampania marki LG nazwana całkiem udanie Dear Hero. Spodoba Ci się.

Mnie kupiła tylko i wyłącznie swoim sieciowym trailerem. Filmikiem o długości równej czasowi egzystencji  pełnej szklanki wody po zdrowym, porannym bieganiu. Poświęć swoje bezcenne półtorej minuty i spójrz czym, od czasu do czasu, zajmują się inni.

Warto.

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia czeskiego gwardzistę z Pragi.

Zainspirował życzy Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”, a także pisarzem i scenarzystą.

To jest moja strona domowa. Znajdziesz tu kilkanaście lat tekstów z bloga, sporo aktualnych informacji oraz linki m.in. do podcastu “Przekonajmy się”, książki “I co z tym zrobisz? Rozwiń swoją wysokosprawczość”, książki “Umowy Śmieciowe”, oraz serialu audio “ej, nagrałem ci się”.

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter, książki, ebooki itp.) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail czy komunikatory.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeb psychoemocjonalnych, gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – psychoterapeutą lub psychiatrą. To wspaniali profesjonaliści, z których usług warto korzystać.

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies