Bohater bez peleryny

 

Nie trzeba umieć latać, by pomagać ludziom dookoła. Nie trzeba podgrzewać wzrokiem czajnika z herbatą, by być skarbem dla naszych przyjaciół. Nie trzeba wreszcie nosić majtek na spodnie i kretyńskich kap spinanych złotą sprzączką pod podbródkiem godnym Spartakusa. Nie.

Wystarczy po prostu pomagać. Dać swój szalik bezdomnemu; usiąść z bliskim i pogadać o problemach; wziąć to, co dostało się od życia na klatę i po prostu sobie poradzić. Traktuje o tym zimowa kampania marki LG nazwana całkiem udanie Dear Hero. Spodoba Ci się.

Mnie kupiła tylko i wyłącznie swoim sieciowym trailerem. Filmikiem o długości równej czasowi egzystencji  pełnej szklanki wody po zdrowym, porannym bieganiu. Poświęć swoje bezcenne półtorej minuty i spójrz czym, od czasu do czasu, zajmują się inni.

Warto.

Zdjęcie w nagłówku jest mojego autorstwa i przedstawia czeskiego gwardzistę z Pragi.

Zainspirował życzy Twój blogger,

autograf

CO TO ZA MIEJSCE?

Cześć! Mam na imię Andrzej. Jestem psychologiem biznesu i strategiem od skuteczności, a także pisarzem i scenarzystą.

Znajdujesz się teraz na mojej stronie domowej, z której możesz przejść do bloga, YouTube’a, na jeden z moich podcastów, na konto na instagramie, a także znajdziesz tu zapis na newsletter i przejście do sklepu z moimi książkami i kursami.

Życzę dużo dobrego!

INFORMACJA

Żadnej publikowanej przeze mnie treści (blog, youtube, podcast, instagram, newsletter) nie można traktować jako profesjonalnej porady psychologicznej. Nie udzielam ich też przez mail.

W przypadku naglących problemów gorąco zachęcam do kontaktu z fachowcem – terapeutą lub psychiatrą. To profesjonaliści, którzy pół życia szykowali się właśnie po to, by dobrze pomóc potrzebującym. Warto skorzystać z ich usług!

© Andrzej Tucholski 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt strony & wykonanie: Designum.pl | Polityka prywatności i cookies